Tedaviler

Ameliyat gerektirmeyen tüm hastalıklar AKUPUNKTUR ile tedavi edilebilir. AKUPUNKTUR'un semptoma (belirtilere) karşı değil, sebebe karşı yöneltilen bir tedavi metodu olduğunu unutmamak gerekir.

1) Alışkanlıkların tedavisi: sigara, alkol ve madde bağımlılıklarının tedavisi, fazla yemenin tedavisi.

2) Ağrılı romatizmal hastalıklar: bel ve boyun ağrıları, fıtıklar, diz ağrısı, epikondilit, tenisçi dirseği, Depuitren hastalığı.

3) Kadın hastalıkları: amenore (adet görememe), ağrılı adet görme, düzensiz adet görme, vajinismus, menapoz sendromu, premenstruel sendrom (adet öncesi sıkıntılar), doğum sonu depresyonu.

4) Solunum yolu rahatsızlıkları: rinit, sinüzit, otit, larinjit ve faranjit, az işitme, kulak çınlaması (tinnutus), bronşiyel astım

5) Deri hastalıkları: zona, egzama, ürtiker ve alerjik dermatit, akne ve vitiligo, aşırı el ve ayak terlemeleri

6) Sindirim sistemi hastalıkları: mide ülseri, gastrit, karın şişmeleri ve gazları, bulantı ve kusmalar, kolit, bilier dizkinezi, hepatit, hemoroid, kabızlık, ishal, diş ağrıları.

7) Kardiyoloji hastalıkları: ritim bozuklukları, hipertansiyon, hipotansiyon, ödem ve filebitler, nefes zorluğu (darlığı)

8) Endokrin bozukluklar: diabet, hipertiroidi, obezite, hipofizer yetmezlik.

9) Nörolojik hastalıklar: stres, nevrasteni, depresyon, uyku bozuklukları(uyuyamama, fazla uyku, uyuklama) korkular ve kekemelik, migren ve başağrıları,yüz  felci ve nevraljileri, vertigo ve denge bozuklukları, Meniere’ hastalığı,regeminal nevralji, kas hastalıkları, Fantom ağrıları

10) Genitouriner bozuklukları: frigidite, cinsel fonksiyon bozuklukları, impotans, Enuresis nokturna (gece altına kaçırma) ve inkontinans, sistit

11) Estetik Tedaviler: elektroselulolipoliz ve elektrolifting, yüz ve karın germe, selülitlerin tedavisi, göbek ve uyluk bölgesindeki yağların atılması.

Anasayfa | Dr.Servet Ayrancı | Akupunktur | Tedaviler | Sorularınız | Bağlantılar | iletişim |

 Nispetiye Cad. Kerem Apt. No:30c Kat: 1/16 PK: 34370 Levent/İST. 0212 280 65 65- 0212 280 65 56